Odveta úspěšně pro Krnov

Ženy – Loko Krnov : Basket Ostrava B 60:56.
Prvním domácím zápasem v roce 2023 jsme se zároveň přehouply do druhé fáze sezóny(odvet). Ostravě jsme měly rozhodně co vracet. Už tradičně se nám povedl vstup do zápasu. Rychle jsme vedly 17:5, ale nutno říci, že rozdíl mohl být daleko větší, protože několik protiútoků jsme neproměnily. Poté však Ostrava vsadila vše na zónovou obranu a v té vydržela až do konce zápasu. Ostrava se dotahovala. Poločas byl 34:26. Druhý poločas začal jak jinak než zónovou obranou Ostravy. Míč nam putoval z rukou a dokázaly jsme si vytvořit pěkné pozice. Bohužel jsme neměly střelecký den a dost se trápily. Ostrava se ještě více dotáhla a dokonce i o bod vedla. V útoku se nám však vždy podařilo aspoň nějakou střelu proměnit a dostat se zpět do vedení. Do koncovky jsme šly s mírným náskokem a dobrou obranou, kdy jsme za poslední minutu a půl nedostaly ani koš a tím dokázaly zápas zvládnout a vyhrát 60:56