Bojovný a odmakaný obranný zápas

K dalšímu domácímu zápasu nastoupily naše ženy proti Basketu Ostrava, kterému na jeho hřišti podlehly velkým rozdílem, a tak o motivaci k výhře bylo postaráno. Vstup do zápasu se nám vydařil. Na obranné polovině jsme soupeři nic nedovolily a brzy vedly 13:4. Nutno však říci, že nedané lehké dvojky a ztráty nás brzdily. Soupeř se začal prosazovat a poločas byl 28:22. Hlavně na obranné polovině jsme se rvaly o každý balón a bojovaly. Zápas to byl vyrovnaný. Po třetí čtvrtině to bylo 38:34. Konec zápasu tak nabízel dramatickou koncovku. V té jsme však ještě více utáhly šrouby v obraně a dobře vypracovanými a hlavně třemi proměnnými trojkami nedopustily drama. Výhra tak zůstala doma a vyhrály jsme 53:48. Holky musím pochválit za bojovný a odmakaný obranný zápas.

Ženy – Basketky Krnov : Basket Ostrava 53:48