Čtvrtá čtvrtina rozhodla

Ženy – BK Lipník n/B : Loko Krnov 46:62.
Naše ženy zajížděly na hřiště houževnatého soupeře z Lipníku, kterého jsme dokázaly doma porazit, a tak nám měl co vracet. První čtvrtina byla vyrovnaná a skončila rozdílem jednoho bodu ve prospěch Lipníku (16:15). Ve druhé čtvrtině jsme neproměnily několik dvojtaktů při zisku, což nám neumožnilo jít do většího vedení. Zápas tak byl i o poločase vyrovnaný. Třetí čtvrtina byla naše nejslabší. Nešla nám střelba a nutno říci, že i štěstí při pokusech, které skákaly po celé obroučce, chybělo. Po třetí čtvrtině jsme vedly jen o pět bodů 35:40. Poslední čtvrtka ale byla naše nejlepší. Prolomily jsme smůlu a padlo nám několik střel z pole i z pod koše po útočném doskoku nebo zisku a odskočily jsme až na 20 bodů. Závěr byl v poklidu a vyhrály jsme 46:62. Zatím to máme 8 výher a 2 prohry.