Hrály jsme naplno do posledních minut, ale na kvalitní hráčky ze Žďáru jsme nestačily.

U14 – Loko Krnov : BK Vlčice Žďár 39:86.

Dnes nastoupila k poslednímu domácímu utkání ŽL děvčata kat. U14. Čekaly nás kvalitní soupeřky ze Ždáru nad Sázavou. V prvních minutách jsme se nezmohly téměř na nic a ve 3.min bylo skóre 0:13. S dobrou obranou soupeřek jsme měly problém jak při vyhazování z autu, tak při přechodu na útočnou polovinu hřiště. To se změnilo až ve druhé části hry, kdy jsme držely krok a byly vyrovnaným soupeřem (12:12). Druhý poločas už byl poznamenaný častými ztrátami míčů, nedůslednou obranou a úbytkem sil. Přesto se děvčata snažila hrát naplno až do posledních minut.
Rodičům děkujeme za bouřliovou atmosféru při dnešním utkání.
Bohužel celou sezónu zápasíme s malým počtem hráček a tím jsou poznamenány i naše výsledky utkání. Proto jsme rády za každou novou hráčku, která do letošní sezóny “naskočila” a i přes výkonnostní rozdíly je pro nás posilou.
K posledním utkáním ŽL zajíždíme 22.-23.4. do Rožnova p/R a do FM.

Další týden mají všechny kategorie od zápasů volno, tak aspoň nabereme přes velikonoční prázdniny síly na poslední zápasy sezóny. Přejeme všem pěkné Velikonoce!