Napínavý zápas s vítězným koncem

Ženy – K poslednímu domácímu zápasu sezóny jsme nastoupily proti nejtěžšímu a již jistému vítězi severomoravské ligy – Šumperku. Do zápasu jsme nevstoupily špatně, ujaly jsme se vedení a rychlou hrou do protiútoku vedly o pár bodů už od začátku. První čtvrtka nakonec však dopadla ve prospěch soupeře 10:14. Vedení soupeře se navýšilo až na sedm bodů. Šňůrou 8:0 jsem však šly do jednobodového vedení. Do poločasu to už bylo vyrovnané a poločas tak byl 30:30. Dobrá třetí čtvrtina nám přinesla převahu nad soupeřem až o sedm bodů. Hlavně obrana byla kvalitní. Čtvrtá čtvrtina slibovala těžký boj a to se potvrdilo. Soupeř přitlačil, vysunul obranu a dokázal se přitáhnout na dva body. To už však bylo vše. Více jsme soupeři nedovolily. I přes trochu kostrbatý závěr jsme zápas zvládly. Soupeř v druhé půlce ani jednou nešel do vedení a v těžkém zápase proti dobrému soupeři jsme vyhrály 50:48.

Holky zaslouží pochvalu za přístup, energii a nasazení v obraně, ta nám vyhrála zápas.