Naše ženy odehrály tvrdý zápas v Šumperku

K prvním zápasu nadstavbové skupiny o 1-4.místo naše ženy zajížděly na palubovku prvního celku, a to Šumperku. Do utkání se nám vstup povedl. Dobře jsme kombinovaly, padly nám i střely z dálky, a tak první čtvrtina skončila v náš prospěch 16:22. V druhé půlce se však začala projevovat síla a herní zkušenost soupeřek. Hlavně výšková převaha dovolovala hráčkám Šumperka druhé i třetí šance po útočném doskoku. Poločas byl jen o bod pro Šumperk. První poločas však nabídl to nejlepší, co jsme dokázaly uhrát. Třetí i čtvrtá čtvrtina už byla mnohdy trápením. Holky se snažily, ale na dobrého soupeře to nestačilo. Na hřišti už byl jen jeden tým. S přehledem náskok navýšil a zápas skončil 69:44. Na hřiště vyběhlo všech deset hráček Krnova a byla to pro nás dobrá zkušenost s velmi kvalitním soupeřem. Teď už se musíme připravit na domácí utkání 4.4. proti Lipníku.