Ne vždy jde o hezký basketbal, ale výhra se počítá

K prvnímu domácímu zápasu skupiny o 1.-4.místo nastoupily krnovské ženy proti Lipníku. Vstup do zápasu a taky skoro celý první poločas se nám nedařilo. Zejména střelba byla naší slabou stránkou. Nehrály jsme lehce a naše hra neměla spád. Vyprodukovaly jsme také mnoho ztrát, a tak byl poločas jenom 22:14. Pokud jsme chtěli v druhém poločase dojem napravit nestalo se tak. Útok nás pořád hodně trápil. Myslely jsme si, že vítězství přijde samo. Až čtvrtá čtvrtina přinesla konečně uvolnění a lehkost. Čtvrtou čtvrtinu jsem vyhrály 23:12 a tak trochu napravily aspoň nelichotivé konečné skóre. Vyhrály jsme 51:35. Zápas to určitě povedený nebyl, ale je potřeba holky pochválit za dobrou obranu. Soupeř se prosazoval až na vyjímky dost těžce. Ne vždy jde o hezký basketbal, ale výhra se počítá.