Poslední zápas žen byl vítězný

K poslednímu zápasu letošní sezóny severomoravské ligy žen jsme zajížděli do Lipníka. Nastoupili jsme v obměněné sestavě oproti Šumperku, ale i tak jsme chtěli rozhodně vyhrát. Vstup do zápasu nebyl špatný, avšak od holek jsem vyžadoval více aktivity hlavně v obraně, kdy jsme si zbytečně moc pomáhali a volná hráčka nám dala koš. První čtvrtina skončila 17:14 pro Lipník. Náš přechod do útoku se zrychlili a poločas jsme dokázali srovnat na 30:30. Ve třetí části jsme soupeři odskočili na šest bodů jen škoda neproměněných rychlých protiútoků. Rozdíl ve skóre mohl být ještě větší. Bohužel soupeř díky dobré a časté střelbě trestných hodů skóre otočil a po třetí čtvrtině vedl o bod 39:38. Čtvrtá čtvrtina však byla naše nejlepší a do koncovky jsme šli s bodovým náskokem. V závěru dobrým doskokem a nedovolením soupeři vystřelit vyrovnávací trojku jsme zápas zvládli a vyhráli 59:62. S čím se však potkáváme každý zápas jsou ztráty. Na tom musíme neustále pracovat.