Prvotní zaskočení se změnilo v 20ti bodový rozdíl

Ženy – Loko Krnov : BK Příbor 65:48
K pro nás netradičnímu termínu zápasu jsme v sobotu dopoledne nastoupily proti týmu z opačného pólu tabulky. Soupeř však přijel v pozměněné lepší sestavě, a tak to nebylo nic jednoduchého. V začátku utkání, možná i vlivem podcenění, jsme rychle prohrávaly 0:8 a stejně tak i rychle sbíraly fauly. Vystřídaly jsme a díky zlepšené obraně a rychlého protiútoku jsme se ještě na konci první čtvrtiny dostaly do jednobodového vedení 18:17. Ve hře Příbora nám dělala problémy zejména silová hra ve vymezeném území. Skóre jsme však pomalu navyšovaly a poločas tak byl 36:26. Rozdíl ve skóre však nebyl moc veliký. V druhé půlce šel soupeř do zóny. Nám se však podařilo trefit několik trojek v rychlém sledu a rozdíl vyskočil až na 20 bodů. Zápas jsme dohrály v dobrém tempu, zejména ve hře dopředu. Zapojily jsme všechny hračky a zápas zvládly. Konečné skóre 65:48.