Ženy zvládly porazit Olomouc na domácí palubovce

Ženy – Loko Krnov : SK UP Olomouc 67:57

Na domácí palubovce nás čekal zápas s týmem žen z Olomouce a nečekalo nás nic lehkého. Ženy z Olomouce dokázaly porazit a potrápit mnoho týmů. Do zápasu se nám podařilo dobře vstoupit hlavně v útoku. V obraně to bylo hodně fyzicky náročné. První čtvrtka skončila 23:15. Točily jsme všechny hráčky, snažily se udržet rychlejší tempo a zatlačit na ně těsnou obranou na hraně faulu. I druhá čtvrtina vyzněla o bod lépe pro nás. Poločas tak byl 40:31. Soupeře ve hře držela střelba ze za oblouku. Pro nás však 40 bodů bylo nejlepším útočným poločasem. Třetí čtvrtka moc bodů nepřinesla a byla spíše o promarněných šancích nebo ztrátách. Po třetí čtvrtce byl stav 50:43. Čtvrtá čtvrtina už zvrat nepřinesla a ženy Krnova vyhrály po velmi dobrém výkonu proti kvalitnímu týmu z Olomouce 67:57.