Předešlý víkend jsme od soupeřů výhru nedovezly

U14 – TJ Rožnov p/R : Loko Krnov 73:23
BK Frýdek-Místek : Loko Krnov 70:30

O minulém víkendu vyjížděla k posledním zápasům děvčata kat.U14. V sobotu do Rožnova, kde jsme si mysleli, že soupeř je pro nás “hratelný” a můžeme sehrát vyrovnané utkání. Bohužel tahle touha zůstala jen ve slovech a v šatně. Děvčata z Rožnova na nás vlétla s velkou touhou zvítězit a od prvních minut šla za svým cílem. Tato touha ale nebyla vidět u nás. Opět jsme se trápily se spoustou ztrát a neproměněných šancí. Byl to výprask o 50 bodů!!!!
V neděli byl v posledním utkání našim protivníkem FM, rychlý a herně vyspělejší tým. Naše hra byla velmi rozdílná oproti předešlému dnu. Děvčata hrála rychle dopředu a v postupném útoku zakončovala až po 2-3 přihrávkách. Celý první poločas to byl vyrovnaný souboj a pěkný basket. V druhé části hry jsme byly limitovány nízkým počtem (pro 5 faulů) a docházely síly. Přesto tento zápas hodnotím jako jeden z nejlepších.