Vyhrály jsme SMO

Ženy – BK Start Ostrava : Loko Krnov 49:72

K poslednímu zápasu sezóny a zároveň k přímému souboji o prvenství v severomoravské lize žen jsme zajížděly na palubovku týmu Start Ostrava. Oba dva celky měly jen dvě pro hry, a tak bylo jasné, že ten, kdo vyhraje, bude mistrem. Do zápasu jsme skvěle vstoupily. Padlo nám pět trojek. Balón nám v útoku rychle putoval z rukou, k tomu výborná těsná obrana a první čtvrtka razantně určila ráz utkání. Skončila 7:27. Nutno podotknout, že hráčky Startu nechtěly nic vypustit. Soupeř prostřídal a nastaupil s větší energií a tvrdou obranou. Dokázaly se tak 4 minuty před půlkou dotáhnout na rozdíl 12 bodů. Přišel time out. Uklidnily jsme se, daly v řadě tři trojky a poločas byl 21:43. Zápas měl velmi dobré tempo a taky náboj. Na obou stranách se hrálo těsně a tvrdě. V druhé půlce jsme však soupeři už žádný bodový nápor nedovolily a zápas ovládly stylem start cíl a vyhrály 49:72. Holky musím pochválit za nejlepši týmový výkon sezóny v tak důležitém utkání.
Ligu jsme vyhráli se skórem 12:2 o jednu výhru právě před naším soupeřem.