Ženy vezou z prvního zápasu prohru

Ženy – BK Frýdek-Místek : Basketky Krnov 81:79

K prvnímu zápasu nové sezóny nastoupily Krnovské ženy a zavítaly na palubovku Frýdku-Místku. Mladý a rychlý tým byl nad naše síly. Do zápasu jsme měli dobrý vstup. Vyhráli jsme první čtvrtinu 15:19. To bylo však na další dvě čtvrtiny vše. Tahali jsme za kratší konec a rozdíl ve skóre narostl až na 14 bodů pro Frýdek. Nestíhali jsme rychlostně a souper těžil z dobrého nájezdu a šestek při našich faulech. Do čtvrté čtvrtiny jsme zariskovali v zóně. Soupeře jsme překvapili a dokázali zápas zdramatizovat. Bohužel poslední střely na výhru nám nepadly. Holky na hřišti odvedly maximum. Jako trenér musím však uznat že tahle prohra jde dneska za mnou. Některé rozhodnutí ohledně obrany a taktiky byly špatně. Prohru beru na sebe.