Výjezd do Ostravy nebyl úspěšný

Ve třetím kole severomoravské ligy žen jsme zajížděli na palubovku Basketu Ostrava. Do zápasu jsme nevstoupili úplně špatně. Dokázali jsme nacházet volné hráčky a slušně proměňovat. Soupeř se však prosazoval z dálky a trojkou s koncem první čtvrtiny převrátil skóre na svou stranu 19:18. Pohyb míče v útoku se nám zastavil. Naše souhra už nebyla tak dobrá. Bylo to statické a soupeř nám zase trošku poodskočil. Po poločase to bylo 30:25. Do druhé poloviny jsem nabádal k větší aktivitě a odvaze v útoku. V obraně naopak k větší agresivitě. To se dařilo, ale v útoku to pořád vázlo. Nenakopla nás ani nesportovní chyba soupeře při samostatném úniku na koš. Ostrava opět pár bodů přidala a bylo to 46:39 po třetí čtvrtce. Čtvrtá čtvrtina se nesla ve snaze s výsledkem něco udělat. To se však nepovedlo a Ostrava skóre ještě navýšila. Zápas pro nás skončil možná až dost krutě. Rozdíl na hřišti nebyl tak obrovský jako bylo konečné skóre. Prohráli jsme 64:47. Nutno však říci že soupeř měl větší odvahu byl aktivnější a zejména v útoku údernější. Dnes jsme neměli potřebnou týmovou chemii ani individuální formu. Zápas je za námi je třeba se dívat dopředu.

Ženy – Basket Ostrava : Basketky Krnov 64:47