Ženy nedokázaly zápas zvrátit

K dalšímu zápasu SMO jsme nastoupili na domácí palubovce proti dosud neporaženému celku Startu Ostrava. Od začátku zápasu jsme tahali za kratší konec. Nešla nám upřít snaha, ale kvalita byla na straně soupeře a ten si pořád nějaký ten náskok sedmi osmi bodů udržoval. Trápil nás hlavně návrat do obrany. Soupeři jsme dali až moc jednoduchých šancí skórovat. Ve třetí čtvrtině jsme se přitáhli až na dva body. Zápas jsme však zvrátit nedokázali. Vstup do čtvrté čtvrtiny nám vůbec nevyšel. Sklopili jsme hlavy dolů a série rychlých bodů hostujících zápas rozhodla. Nakonec z toho byla prohra 45:67. Soupeř byl lepší, po celý zápas byl hladový a dostatečně agresivní na míč. Ani nám se tedy nepodařilo Start porazit. V novém roce to snad bude lepší.

Basketky Krnov : BK Start Ostrava 45:67